Сервер восточноевропейской археологии

 Археология
Info Сделать стартовой страницей

Гідроізоляція будинку. Чому це так важливо?

07.03.2021

stroy_pravila_gidro_PH

Захист будинку від води має важливе значення для зручності його використання, експлуатаційних витрат та довговічності. І хоча більша частина гідроізоляційних робіт повинна виконуватися в процесі, а плануватися ще до початку будівництва, завдяки використанню гідроізоляційних матеріалів можна ефективно боротися з проблемами вологості.

Гідроізоляція будинку з цегли - чому це важливо?

Через дію вологи в приміщенні з часом в будівлі можуть з'явитися цвіль, грибок, та, крім того, непривабливі плями й неприємний запах. Волога в домашніх умовах сприяє появі алергії, проблем з верхніми дихальними шляхами, ревматичних захворювань.

Недоліки гідроізоляції також негативно позначаються на довговічності будівельних матеріалів, які, в крайньому разі можуть пошкодити конструкцію будівлі. Гіпс всередині приміщення і мінеральна вата розм'якшуються під впливом води та втрачають свої властивості.

Ізоляція, відповідна потребам вашого будинку

Щоб правильно виконати такі роботи, як наружная гидроизоляция кирпичных стен від вологи, спочатку потрібно знати місцеві вимоги до грунту. Найважливіше значення тут мають водопроникність грунту та рівень грунтових вод. Можна виділити три основні типи утеплювача:

Легка вологостійка ізоляція - використовується в будівлях, побудованих на водопроникних грунтах при низькому рівні грунтових вод. Проведення легкої ізоляції обмежується закріпленням стрічкових фундаментів і стін фундаменту. Найчастіше будівлі утеплюються спеціальної бітумною масою, водостійким розчином або фольгою, стійкою до механічних пошкоджень.

Утеплювачі середнього ступеня захисту від вологи фахівці компанії https://rat.net.ua/tpost/hahgacavc1-gidroizolyatsiya-kirpichnih-sten використовують на глинистому ґрунті. У їхньому випадку рівень грунтових вод може піддаватися циклічних змін. Крім того, глинисті грунти довго зберігають вологу після дощу. Тому утеплення фундаменту потрібно робити дуже акуратно. Його можна провести за допомогою фольги, бітумного паперу або бітумної маси. Утеплення підвалу і фундаментів також слід збагатити дренажем навколо будівлі.

Сильна гідроізоляція - виконуємо на дуже вологих ґрунтах і з високим рівнем грунтових вод. Гідроізоляцію можна робити тільки з матеріалів найвищої якості, які повністю захистять фундамент від тиску грунтових вод. Рекомендується використовувати матеріали, стійкі до механічних пошкоджень. Краще рішення в цьому випадку - гідроізоляція з термозварювальної або самоклеючої плівки.

Правильна гідроізоляція цегляної будівлі, проведена професіоналами - це не тільки естетика і комфорт. Герметизація вашого будинку від вологи та води запобігає серйозні пошкодження, ремонт яких вимагає багато часу і коштів.

 
Сервер восточноевропейской археологии - 2023.
Все права защищены.
Rambler's Top100 Service Яндекс.Метрика